חדשות ומבזקים


stiga
ניהול תחרות טניס שולחן
פרסם כאן
קבוצת טניס שולחן ירושלים עולה לליגה הארצית לבוגרים


 22.5.17

 

 בתמונה: שחקני קבוצת טניס שולחן ירושלים - נתנאל מזרחי, אלכס שרמן וסמיון שמיס

אתמול נערכו שני משחקי הליגה האחרונים בהחלט לעונה הזו, כאשר שתי הקבוצות הירושלמיות שיחקו בפלייאוף העלליה מליגה א` בוגרים לליגה הארצית.
 
 

    
קבוצת טניס שולחן ירושלים עולה לליגה הארצית לבוגרים-2 קבוצת טניס שולחן ירושלים עולה לליגה הארצית לבוגרים-1


קבוצת טניס שולחן ירושלים 1 אירחה בביתה את קבוצת "ברקים לבנים" מבאר שבע. בבאר שבע משחקות שתי נשים אם ובתה שמשחקות מצוין. אחת מהן, אמה טקצ`נקו, אפילו לפני מספר שנים הנחילה למרינה קרבצ`נקו האגדית את ההפסד היחיד שלה בליגת העל לנשים.

נתנאל מזרחי שחזר רק השנה להתחרות בליגה אחרי מספר שנים היה גיבור הערב. נתנאל ניצח במשחק כלל לא פשוט את אמה טקצ`נקו. שחקנית זו משחקת בסגנון משחק מאד ייחודי, עם גומי "קוצים" בצד הפורהנד שלעיתים היא אף תוקפת איתו, ומצד הבקהנד היא תוקפת בעוצמה.

נתנאל ניצח במשחק טקטי מורט עצבים בתוצאה 3:2.

במשחק המקביל אלכס שרמן, שלו יש זכויות רבות בהעפלה לפלייאוף ושנתן עונה טובה מאד, ניצח את טטיאנה טקצ`נקו – אלכס שלט במשחק והקשה על טטיאנה ובסיום 3:0 כשכל מערכה מסתיימת בתוצאה צמודה.

סמיון שמיס, שחקן הליגה המבוגר ביותר בירושלים, בן 77!!!, שיחק מול ויאצ`סלב סוסונוב הצעיר ממנו ב 40 שנה. הבאר שבעי הוביל 2:0 די בקלות. סמיון שינה טקטיקה והחל לתקוף יותר והשווה ל 2:2. גם את המערכה האחרונה פתח סמיון מצוין והוביל כבר 8:6, אבל בסיום ויאצ`סלב ניצח.

את המשחק האחרון שיחק נתנאל מול טטיאנה – שוב משחק מאד צמוד וברמה טובה, שבסיום נתנאל מנצח 3:1, כששתי מערכות מסתיימות לטובתו "בהפרשים".

ראוי לציון גם משה גרשון שלקח חלק בקבוצה לאורך כל העונה.

ניצחון שמשמעותו שהקבוצה עולה לליגה הארצית לבוגרים!! הישג גדול לקבוצה.

קבוצה ירושלים נוספת, הפועל ירושלים 2,  נסעה לנתניה למשחק פלייאוף נוסף. הקבוצה נתנה קרב של ממש מול אלופת מחוז השרון – כל המשחקים היו צמודים ודרמטיים ועם אווירה יוצאת מן הכלל שארגנו הנתנייתים. בסיום הקבוצה מפסידה 3:1, כשרק דוד אסוביץ` ניצח. כל הכבוד לרומן סולטיסק שהיה מצטיין לאורך כל העונה ולדניס בטלין שעשה השנה התקדמות גדולה ולנער עומר גל שאף הוא התקדם רבות ועשה מספר ניצחונות מרשימים בליגה זו.

 
ראויה לציון גם קבוצת ירושלים 1, שהרבה בזכותה בכלל שתי הקבוצות הירושלמיות שהעפילו לפלייאוף היו בזכות קבוצת ירושלים 1 - בירושלים 1 שיחקו בן זוסמן, המצטיין בקבוצה, דוד אלבז לביא בונמוביץ` ובן רוסו- בזכות הניצחונות של הקבוצה במפגש האחרון בליגה על קבוצות רמלה - שתי הקבוצות האחרות העפילו בכלל לפלייאוף.
 
בזאת תמה עונת המשחקים לעונה זו - עם הצלחות אדירות וחלקן מאד מפתיעות
סיכום העונה בקרוב באתר 
 


 

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
טניס שולחן ירושלים-עמותת המרכז לטניס שולחן ירושלים (ער)- www.ttj.co.il © כל הזכויות שמורות
המרכז לטניס שולחן ירושלים דודיק אלטרץ 050-6210042 כתובת למשלוח דואר - רחוב גד טדסקי 6, ירושלים
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל