חדשות ומבזקים


stiga
ניהול תחרות טניס שולחן
פרסם כאן
ניצחון ענק על מכבי ת"א אך עם סוף עצוב
2.5.12
אתמול התקיים המשחק האחרון של הפלייאוף התחתון בליגת העל לבוגרים. למחזור המשחקים היה חשיבות מכרעת היות ושתי קבוצות (ירושלים וחולון) נלחמו נגד הירידה.
לירושלים הגיעה קבוצת מכבי ת"א החזקה. על מנת לשרוד בליגה ירושלים היתה חייבת לנצח, וכן לקוות שחולון תפסיד מול קבוצת נתניה במשחק שנערך בנתניה.

     חזרה ל->

היה מאד מרגש ומחמם את הלב לראות כל כך הרבה צופים שבאו לחזות אתמול במשחק החשוב.  כ - 80  צופים ואולי יותר!!! הגיעו לצפות אמש במשחק. לדעתי, זו כמות הצופים הגדולה ביותר שהיתה השנה באיזשהו משחק בליגת העל ועל כך מגיע כל הכבוד!!. מי שהגיע לא התאכזב וצפה במשחק מותח, רווי דרמות ורמת טניס שולחן טובה.

המשחק נפתח בצורה מצוינת לירושלים.

דודיק שיחק מול השחקן המוביל של מכבי ת"א, ניב בוגן, שחקן הנבחרת לשעבר.
התפתח משחק ברמה טובה ומאד צמוד. במערכה הראשונה ניצח דודיק 17:15!, המערכה השנייה הסתיימה 11:7 לטובת דודיק. במערכה השלישית ניב הוביל ברובה, אך בסיום דודיק השווה וניצח שוב "בהפרשים" 13:11. דודיק תקף חזק ובעוצמה מצד הפורהנד והגן מצוין מצד הבקהנד ובסיכום 3:0 לדודיק.
במשחק השני שיחקו דני ליבשיץ מול רועי ארליך המנוסה ממכבי ת"א – גם משחק זה היה מאד צמוד. דני שיחק מצוין וכהרגלו עשה הרבה נקודות בזכות הסרבים המצוינים שלו, אך גם תקף היטב וידע לשמור על ריכוז גבוה במשחק. בסיום דני ניצח 3:2.
2:0 לירושלים.
במשחק השלישי עלו דניאל קלוו מול דובי פורטנוי. דניאל הפסיד 3:1 כשהוא מתקשה מול הסרבים המצוינים של דובי.
במשחק הזוגות , דודיק ודני שיחקו מצוין והובילו כבר 2:0 במערכות, אך בהמשך ביצעו הרבה טעויות ושחקני ת"א הצליחו לחזור למשחק להשוות ובסיום גם לנצח 3:2.
במצב של 2:2 במשחק עלו דודיק מול רועי.
דודיק שיחק אגרסיבי מאד ולא הותיר אמש לרועי כל סיכוי וניצח בקלות 3:0.
דניאל הפסיד 3:0 לניב בוגן.
 
3:3 במשחק

ושוב כמו שקרה לנו כל כך הרבה פעמים השנה הגענו למשחק המכריע – דני מול דובי
דובי פתח היטב כשדני מסתבך עם הסרבים של דובי. את המערכה השנייה דני פתח מצוין והוביל. במהלך המערכה השנייה חל ויכוח בין השחקנים לגבי תוצאת המשחק שהתפתחה לויכוח קולני ומיותר. לדעתי, זו תעודת עניות לאיגוד הטניס שולחן שלא שולח שופטים למשחקים בכל המחזורים האחרונים. הרי  ידוע שמשחקי הפלייאף התחתון כל כך טעונים רגשית, מתוחים ומכריעים ולכן לא ברור מדוע אין שופט!!  ללא ספק נוכחות שופט היתה מונעת את הויכוח המיותר שהתרחש.
בכל אופן, דני השווה ל 1:1 ואף עלה ליתרון 2:1. דובי לא ויתר וחזר ל 2:2. במערכה האחרונה הקהל הרב דחף את דני בכל נקודה בעידוד קולני ומחיאות כפיים סוערות בכל נקודה שזכה. דני במערכה זו שיפר מאד את קבלת הסרב שלו וכן ניצל את ההגשות המעולות שלו ליצור יתרון במשחק ובסיום ניצח 11:7!!!
 
דני ליבשיץ - עם שני ניצחונות ענקיים שלו

ניצחון ענק לירושלים 4:3 על קבוצה מעולה!!!
את שירושלים היתה צריכה לעשות היא עשתה וכעת נותר לנו להמתין לתוצאה במשחק המקביל שנערך בנתניה בין חולון לקבוצה המקומית.
למרבה ההפתעה חולון ניצחה 4:2 את הקבוצה החזקה של נתניה כשדווקא השחקן החזק של נתניה, יורי פורמן מפסיד שני משחקים.
הניצחון של חולון קבע למעשה שאנו הקבוצה שתרד ליגה – לחולון וגם לירושלים 4 ניצחונות, אך במצב כזה בודקים מה יחס המשחקים בין שתי הקבוצות. ירושלים ניצחה את חולון 4:3 בסיבוב א`, אך חולון ניצחה את ירושלים 4:1 בסיבוב ב`. בשל 2 מערכות בלבד נקבע שירושלים תשחק בעונה הבאה בליגה השנייה.

סוף אכזרי מאד ועצוב לערב ענק שהתרחש בירושלים. אין מה לעשות זהו הספורט.
תודה רבה לכל הקהל הצופים הרב שהגיע לתמוך בקבוצה!
 
לאחר שנרגע ונתאושש נציג סיכום של כל העונה.

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
טניס שולחן ירושלים-עמותת המרכז לטניס שולחן ירושלים (ער)- www.ttj.co.il © כל הזכויות שמורות
המרכז לטניס שולחן ירושלים דודיק אלטרץ 050-6210042 כתובת למשלוח דואר - רחוב גד טדסקי 6, ירושלים
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל